لیست نمایندگان شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان

شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان یک باشگاه مشتریان است که به ارائه خدمات رفاهی، درمانی می پردازد و در این راه، با داشتن نمایندگانی در سراسر کشور، همواره در کنار مشترکین خود می باشد و به عنوان یک حامی 24 ساعته، تمامی مشکلات احتمالی ایشان را رفع می نماید.
در حال حاضر، خدمات دندانپزشکی، پوست، مو و زیبایی، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، چشم پزشکی، زنان و زایمان، روانشناسی و چشم پزشکی، تصویربرداری، خرید عینک، گوش حلق بینی و ... به مشترکین محترم ارائه می شود.
ارائه خدمات مذکور، توسط کارت آتیه سازان که به عنوان یک کارت شناسایی مورد استفاده قرار میگیرد، مقدور است. هزینه تهیه کارت برای یک سال، 1471500 ریال است که می توانید با مراجعه به این لینک، اقدام به تهیه آن نمایید.
نکته طلایی اینجاست که شما با پرداخت هزینه اشاره شده، می توانید بسته به تاهل یا تجرد خود، برای اعضای خانواده محترم خود، درخواست ارائه اشتراک نمایید. افراد متاهل برای اعضای محترم موجود در صفحه دوم شناسنامه و افراد مجرد برای پدر، مادر، خواهر و برادر خود، می توانند به صورت رایگان، کارت دریافت کنند، در حالی که فقط هزینه یک اشتراک را پرداخت می نمایند!
همه این خدمات در حالی ارائه می شود که با اضافه شدن هر نوع خدمت درمانی جدید، وجه اضافه ای از شخص گرفته نمی شود و تمامی خدمات جدید نیز با همان هزینه قبلی، به زیرمجموعه خدمات کارت، اضافه می شوند.
نحوه کار، پس از تهیه کارت، به این صورت است که مشترک، صرفا با داشتن کارت آتیه سازان و کارت شناسایی، به مراکز طرف قرارداد مراجعه می نماید و با ارئه هر دو کارت اشاره شده از لیست خدمات توافقی با آن مرکز، استفاده می کند.
بررسی مراکز طرف قرارداد روی وب سایت ascard24.com قبل از مراجعه برای مشتریان محترم، الزامی است تا از هر گونه تغییرات احتمالی، مطلع باشند. همچنین تماس با شماره پشتیبانی 09038201519 به صورت 24 ساعته مقدور است و مشترک می تواند به محض بروز مشکل، سریعا اقدام به رفع آن نماید.
همواره در کنار شما هستیم.
برای جستجو و استعلام نمایندگان، لطفا نام نماینده مورد نظر را در کادر زیر به طور کامل وارد کنید.

استعلام نام نمایندگان