اطلاعیه مهم: به اطلاع می رساند نیازی به فعال سازی کارت دندانپزشکی نمی باشد! در صورتی که کارت را خریداری فرمودید، می توانید از امکانات مراکز طرف قرارداد استفاده نمایید. فرم زیر جهت ثبت سفارش جدید است. در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره 86031601 داخلی 105 تماس بگیرید. برای مشاهده مراکز طرف قرارداد با ما در تهران اینجا کلیک کنید. برای مشاهده مراکز شهرستان نیز اینجا را ببینید. همچنین برای مشاهده مراکز در حومه تهران، از این لینک استفاده کنید. در پایان به اطلاع می رساند که تکمیل تمامی قسمت ها اجباری است و در صورتی که تصاویر کارت ملی و رسید واریزی، ارسال نشوند، از صدور کارت معذوریم. پشتیبانی 24 ساعته دندانپزشکی با شماره تلگرام 09038201519 نیز، آماده رفع مشکلات احتمالی در مراکز طرف قرارداد است.

از چه طریقی با آتیه سازان آشنا شدید؟


لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا کد ملی را به صورت ده رقم پشت سر هم وارد نمایید.


لطفا کد پستی را به صورت ده رقم پشت سر هم وارد نمایید.لطفا آدرس را به صورت کامل وارد کنید. مثال: تهران، خیابان ...، کوچه ...، پلاک ...، طبقه ...، آقا یا خانم ...


ترجیحا هر دو شماره را وارد نمایید. مثال: 22222222 - 09120912091


لطفا حتما در وارد کردن معرف خود دقت کنید! برای مثال در صورتی که با دیدن بیلبورد، اقدام به تهیه کارت نمودید، در کادر زیر عبارت بیلبورد را وارد کنید. دقت فرمایید در صورتی که نام معرف نوشته نشود، هزینه 100 هزار ریالی بابت ارسال کارت دریافت خواهد شد. اما در صورت وارد کردن نام صحیح معرف، هزینه ارسال رایگان خواهد بود.


لطفا مبلغ 981000 ریال را به شماره کارت 6219861024487372 یا شماره حساب 1-2299748-810-832 به نام آتیه سازان زندگی ایرانیان، واریز نمایید و پس از واریز، تصویر رسید واریزی را در این قسمت آپلود کنید. همچنین از کارت ملی خود، عکس بگیرید یا اسکن آن را در بخش زیر آپلود کنید.


The maximum file size is 1mb (jpg, jpeg, png)

The maximum file size is 1mb (jpg, jpeg, png)

لطفا تیک " Im not a robot/ من ربات نیستم" را بزنید و سپس از تصاویری که در پنجره جدید باز می شود، گزینه های درخواستی را انتخاب کنید و به ما کمک کنید تا از پُر شدن فرم توسط ربات ها جلوگیری کنیم. برای مثال، در صفحه باز شده جدید از شما درخواست می شود تا تصاویری را انتخاب کنید که دارای عکس کوه می باشند. تمام تصاویری که کوه دارند انتخاب کنید و سپس روی  VERIFYکلیک کنید. پس از انجام این اقدامات، فرم را ثبت کنید. شایان ذکر است که برخی اوقات، صرفا با کلیک روی گزینه " Im not a robot/ من ربات نیستم" تیک سبز رنگ، فعال می شود که در این مواقع نیازی به انتخاب تصاویر از صفحه باز شده نمی باشد.خرید کارت تخفیف دندانپزشکی آتیه سازان


به منظور سفارش کارت تخفیف دندانپزشکی آتیه سازان فرم مقابل را تکمیل نمائید. پس از تکمیل فرم با شما تماس می گیریم. هزینه تهیه کارت به مدت یک سال، 98100 تومان می باشد. جهت مشاهده مراکز طرف قرارداد با آتیه سازان، اینجا کلیک کنید.
مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد با آتیه سازان، دارای تخفیف های 30 تا 50 درصدی می باشند و تخفیف واقعی بر اساس تعرفه مصوب آتیه سازان ارائه می دهند. به دلیل اینکه تعرفه دندانپزشکی، از طرف دندانپزشک، مهر و امضا شده است، تمامی اعداد مندرج، عینا دریافت می شوند و در نتیجه، تخفیف واقعی در مراکز ارائه می گردد. شما می توانید مراکز طرف قرارداد را در تهران و سایر شهرستان ها ملاحظه فرمایید. کافیست از منوهای بالا استفاده کنید و به صفحه مربوطه هدایت شوید. کارت تخفیف دندانپزشکی آتیه سازان را با پر کردن فرم روبرو، در کوتاه ترین زمان ممکن، دریافت کنید و از خدمات دندانپزشکی با تخفیف واقعی استفاده کنید! تیم پشتیبانی آتیه سازان در خدمت شماست.
تعرفه مصوب آتیه سازان را می توانید از این لینک دریافت کنید و با مطالعه کامل، اقدام به خرید کارت نمایید. همچنین هر دندانپزشک دارای یک صفحه مخصوص است که مشخصات وی درج شده است و شما می توانید با مطالعه ویژگی های مرکز، پزشک خود را نیز انتخاب کنید.
شماره پشتیبانی دندانپزشکی آتیه سازان، در فرم روبرو درج شده است. در صورت بروز هر گونه مشکل، با این شماره در تماس باشید.
در حال حاضر در 22 استان کشور فعال هستیم و امیدواریم تا انتهای سال 95، پوشش سراسری خود را داشته باشیم تا با ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان، تخفیف واقعی را در عرصه دندانپزشکی، عرضه کنیم.
در صورتی که سوال یا ابهامی دارید، با ایمیل info@ascard24.com در تماس باشید یا در ساعات اداری با شماره 86031601 داخلی 105 تماس بگیرید. پشتیبانی 24 ساعته دندانپزشکی آتیه سازان نیز با شماره تلگرام 09038201519 (تنها توسط ارسال پیام) در خدمت شماست.
*********
لینک های مفید:
مراکز طرف قرارداد در شهر تهران
مراکز طرف قرارداد در حومه تهران
مراکز طرف قرارداد در شهرستان ها
مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور روی نقشه
تفکیک مراکز طرف قرارداد در شهر تهران بر اساس منطقه
مراکز منتخب ایمپلنت ارتودنسی در استان تهران

منو بار