کوتاه درباره آتیه سازان

گروه آتیه سازان که به صورت تخصصی به فروش بیمه‌ های زندگی می‌پردازد، از بهمن‌ ماه سال 1389، فعالیت خود را آغاز کرد. ارائه خدمات متفاوت برای زندگی بهتر و گسترش ارائه خدمات در کل کشور از اهداف اصلی این گروه است. در همین راستا و در جهت تکریم مشتریان و جلب رضایت آن‌ ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ضرورت صرفه‌ جویی در هزینه‌ های جاری خانواده، گروه آتیه سازان اقدام به تاسیس باشگاه مشتریان نمود که در آذرماه 1393 و با نام شرکت «آتیه سازان زندگی ایرانیان» به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت، نخست به شناخت نیازهای مشتریان و سپس به تحقیق در اصناف گوناگون پرداخت و در ادامه با بررسی انواع کارت های درمانی و خدمات شرکت‌ های مشابه، خدماتی در شان و جایگاه اعضای خود و برای ارائه به آن‌ ها در نظر گرفت. با توجه به تعداد بیمه‌ گذاران (بالغ بر 100000 نفر در کل کشور و 15000 نفر در تهران) و افزایش روزافزون آن‌ ها که مشتریان بالقوه باشگاه هستند و بررسی پراکندگی و تراکمشان در هر منطقه و شهر، پذیرندگان برتر شناسایی شدند. این شرکت جهت ارائه خدمات و امکاناتی ممتاز و متمایز تلاش دارد با ارائه کارت درمان، مجموعه نیازهای روزمره مشتریان خود را مد نظر قرار داده و سعی در پوشش آن‌ها با بالاترین کیفیت نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع فعالیت شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان از منوهای بالا استفاده کنید. تمام فعالیت های این وب سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام از طریق لینک تماس با ما، اقدام کنید.

درباره خدمات تخفیفی آتیه سازان

در حالت کلی کارت درمانی/ رفاهی، کارتی است که قابلیت اخذ تخفیف از مراکز مختلف درمانی یا رفاهی یا هر مرکز دیگری را دارد. شرکت آتیه سازان در راستای ارائه خدمات تخفیفی به مشترکین خود، در زمینه های گوناگون فعالیت می نماید که دندانپزشکی یکی از این زمینه هاست. خدمات پوست، مو و زیبایی، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی و ... نیز به خدمات درمانی ارائه شده اضافه شده است.
کارت آتیه سازان در قالب یک کارت یک ساله عرضه می شود و قابلیت استفاده در مراکز برتر درمانی 30 استان کشور را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کارت های آتیه سازان، اینجا را ببینید. با تهیه این کارت، از تخفیف های درمانی موجود در سایت نیز می توانید استفاده کنید. به زودی خدمات درمانی ویژه ای در قالب همین کارت عرضه می شود.
برای ارتباط با ما با شماره 86031601 تماس بگیرید. پشتیبانی 24 ساعته مخصوص مشتریان از طریق ارسال پیام به شماره تلگرام 09038201519 امکان پذیر است. همواره با شما هستیم.