تخفیف خدمات پوست، مو و زیبایی

پس از تجربه موفق ارائه خدمات دندانپزشکی توسط شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان، با خدمات پوست، مو و زیبایی نیز در خدمت شما هستیم. خدمات ارائه شده در مراکز طرف قرارداد، به شرح زیر می باشد:
کاشت مو - لاغری موضعی - رفع چین و چروک - پروتز - لیفت پوست - برداشتن زگیل و ... - PRP - آنالیز بدن - رفع خال، کک و مک و ... - کاشت و ترمیم ابرو - جوانسازی - سابسیژن - درمان افتادگی پلک - طب سوزنی - لیپوماتیک و لیپولیز - لیزر موهای زاید - بوتاکس - رژیم لاغری و چاقی - درمان سیاهی دور چشم - پاکسازی پوست و ...
در کلینیک ها و مطب های طرف قرارداد با آتیه سازان، می توانید از تمامی خدمات مذکور، استفاده کنید و درصدهای تخفیف واقعی را بر اساس تعرفه مرکز، تجربه کنید.
مراکز پوست، مو و زیبایی طرف قرارداد با آتیه سازان، منعقد شدند و شما می توانید با ارائه کارت آتیه سازان خود از تمامی خدمات ارائه شده با تخفیف های واقعی و ویژه استفاده کنید. برای رفاه حال شما عزیزان، مشترکینی که پیشتر، کارت دندانپزشکی با خریداری نمودند، با ارائه همان کارت می توانند از خدمات استفاده کنند. همچنین، نیازی به پرداخت هزینه مجدد برای استفاده از خدمات پوست مو زیبایی نمی باشد و شما با همان هزینه 981000 ریالی که برای خرید کارت دندانپزشکی، پرداخت نمودید، قادر به استفاده از خدمات زیبایی نیز خواهید بود.
برای تهیه کارت آتیه سازان اینجا کلیک کنید.
با یک کارت 98100 تومانی، در طول یک سال، از تمامی خدمات درمانی استفاده کنید. امتحان کنید!
مشاهده مراکز طرف قرارداد در تهران و شهرستان ها