چرا کارت آتیه سازان؟

کارت آتیه سازان، کارتی یک ساله است که به منظور استفاده شما از خدمات درمانی  در مراکز معتبر سراسر کشور، ارائه می شود. معیارهای انتخاب ما، دسترسی ساده و راحت به مطب یا کلینیک مورد نظر، سابقه پزشک، بهداشتی بودن محیط مطب یا کلینیک و رعایت استانداردهای لازمه جهت درمان، استفاده از مواد درجه یک و یکسان دانستن بیماران تخفیفی و آزاد به لحاظ استفاده از مواد، اطمینان از این موضوع که پزشک، دارای پروانه فعالیت معتبر است، خوش برخورد بودن پزشک و سایر همکاران وی با بیماران، رعایت انصاف در نوبت دهی به بیماران، امکانات و تجهیزات به روز مطب یا کلینیک یا وجود بخش های مخصوص در محل و رعایت پراکندگی منطقی بر اساس نقشه هر شهر بوده است و در این راه سعی کردیم بهترین ها را انتخاب کنیم. به همین دلیل است که ادعا می کنیم در انتخاب مراکز، بازرسی فنی دقیقی صورت داده ایم و در این راه با پیشنهادات و انتقادات شما، سعی داریم روز به روز بهتر شویم.
کارت آتیه سازان یک کارت یک ساله است و با هزینه تنها 147150 تومان قابل تهیه است. پشتیبانی آتیه سازان، اجازه بروز مشکلی را در پذیرش شما عزیزان نخواهد داد و به صورت 24 ساعته، در خدمت شما خواهد بود.
این کارت، علاوه بر مراکز دندانپزشکی در مراکز زیبایی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، گوش حلق بینی، چشم پزشکی، خرید عینک، رادیولوژی، تصویربرداری، پودیاتری، درمانگاه ها، زنان و زایمان، کلینیک های تخصصی درد، ارتوپدی و ... نیز قابل استفاده است و شما با پرداخت هزینه تهیه کارت درمان آتیه سازان، علاوه بر تهیه رایگان کارت برای اعضای خانواده خود، از امکانات بیش از 2000 مرکز درمانی در کشور استفاده می نمایید.
در بخش رفاهی، شامل رستوران ها، کافی شاپ ها، آرایشگاه ها، پت شاپ ها، آموزشگاه ها، مجموعه های ورزشی، تالارها، فروشگاه های لباس و مزون ها و ... کارت رفاهی آتیه سازان ارائه می شود که برای تهیه کارت و مطالعه شرایط می توانید به صفحه کارت رفاهی مراجعه فرمایید. این کارت از سوی شرکت پرداخت الکترونیک سامان ارائه می شود، عضو شتاب است و در بیش از 700 مرکز در سراسر کشور قابل استفاده می باشد.
در انتخاب مراکز رفاهی نیز، مراکز معتبری در نظر گرفته شده است که با معیارهای بومی شهرستان شما سازگار است.
هم اکنون و به عنوان مثال، 9 شعبه از مارال چرم، نزدیک به 150 فروشگاه اتکا و امثالهم از مراکز طرف قرارداد با آتیه سازان می باشند.