اخذ وقت آنلاین از پزشکان طرف قرارداد

مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور را می توانید از طریق این لینک مشاهده فرمایید. هر شخص، با داشتن کارت آتیه سازان می تواند از خدمات مراکز طرف قرارداد در تمامی استان هایی که آتیه سازان فعالیت دارد، استفاده نموده و برای استفاده از این موضوع، کافی است، کارت خود را در مراکز ارائه دهد تا پذیرش گردد.
تمامی مراکز طرف قرارداد با آتیه سازان، دارای مجوز رسمی از سازمان نظام پزشکی می باشند و سوابق فعالیت روشن و مشخصی دارند.
پزشکان طرف قرارداد، در رشته های دندانپزشکی، زیبایی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، تصویربرداری، چشم پزشکی، زنان و زایمان، روانشناسی و ... می باشند که همگی، پس از عقد قرارداد با آتیه سازان، به مشترکین ما خدمات خاصی ارائه می دهند.
پیشنهادهای ویژه + شرایط ویژه اقساطی در برخی از این مراکز به همراه ارائه تخفیف های واقعی، شما را به استفاده از کارت ترغیب نمی کند؟!
پیشنهاد ما این است که کارت ما را نخرید! ابتدا تمامی خدمات ما را ملاحظه فرمایید و بعد تصمیم بگیرید!
از فرم زیر برای ثبت درخواست مراجعه به پزشک استفاده کنید! پس از تهیه کارت یا در صورتی که پیشتر اقدام به تهیه کارت فرمودید، می توانید برای اخذ وقت از فرم زیر استفاده کنید. تیم پشتیبانی آتیه سازان در خدمت شماست.
در فرم زیر، اطلاعات مورد نیاز برای اخذ وقت، لحاظ شده است. شما می توانید با نوشتن نام پزشک، نام خودتان، شماره تماس و پاسخ به سوالات مطرح شده، از پزشک مورد نظر خود وقت بگیرید. اخذ وقت از پزشک، از سوی آتیه سازان به عنوان یک خدمت ویژه از سوی شرکت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.
در هر لحظه می توانید با شماره 09038201519 در تماس باشید تا مشکلات احتمالی را گزارش دهید.

کارت آتیه سازان را نخرید!

نوبت دهی آنلاین پزشکان

پیش از رزرو وقت از پزشکان طرف قرارداد با آتیه سازان، لطفا لیست مراکز را از این لینک ملاحظه فرمایید. پس از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته می شود و بعد از هماهنگی، با پزشک مورد نظر، صحبت های لازم انجام می شود. زمان مورد نظر شما پس از هماهنگی، به شما اعلام خواهد شد.در صورتی که کارت آتیه سازان را دارید، فرم نظر سنجی را پر کنید. در صورتی که کارت ندارید، ثبت نام کنید!

لطفا تیک " Im not a robot/ من ربات نیستم" را بزنید و سپس از تصاویری که در پنجره جدید باز می شود، گزینه های درخواستی را انتخاب کنید و به ما کمک کنید تا از پُر شدن فرم توسط ربات ها جلوگیری کنیم.