بیمه درمانی چیست؟

خدمات درمانی، توسط شرکت های معظم بیمه ای، تحت پوشش قرار می گیرد. مثلا در بخش دندانپزشکی، خدماتی مانند پُر کردن دندان، عصب کشی، کشیدن، جرمگیری، بر اساس قوانین و ضوابط خاصی به هم وطنان عزیزمان ارائه می شود. خدماتی مانند کاشت دندان، ارتودنسی و روکش نیز در شرایط بسیار خاص و برای سازمان هایی که جمعیت بالایی دارند، در مواقع نادری ارائه می شود. در این میان، بسیاری از سازمان ها، به دلیل بالا بودن هزینه های بیمه تکمیلی که دندانپزشکی را نیز ارائه می دهند، از پوشش این خدمات برای پرسنل محترم خود، صرفنظر می کنند و همواره نگران سلامت دهان و دندان ایشان می باشند.
در این میان، هزینه های بالای درمانی، نبود دانش درمانی، ترس از مراجعه به مطب ها و کلینیک ها و عواملی از این دست، مشکلات را چندین برابر می کند. برای مثال در بحث دندانپزشکی، مواد دندانپزشکی درجه یک، پیدا کردن دندانپزشک متبحر، اعتماد به هزینه های اخذ شده و ... همگی مشکلاتی هستند که در ذهن همه ما به وجود می آید. راه حل چیست؟ ما تمامی خدمات را به صورت نقد و اقساط ارائه می دهیم!
شرکت آتیه سازان زندگی ایرانیان، به عنوان خدمتگزار شما هم وطنان عزیز، با مطب ها و کلینیک های معتبر و با همکاری جمعی از خبرگان بازاریابی، پزشکی و بازرسی تخصصی، اقدام به ارائه کارت های درمانی می نماید. این کارت، با هزینه بسیار کم، بدون سقف مالی، با امکان استفاده نامحدود در طول مدت اعتبار و با امنیت بسیار بالا، در اختیار شما قرار می گیرد. ما، مراکز معتبر درمانی را پیدا و با آنها قرارداد همکاری منعقد می کنیم. شما کارت ما را تهیه می کنید و به این مراکز مراجعه می کنید. تخفیف توافقی ما با مراکز درمانی، مشخص شده است و توسط پزشک، مهر و امضا شده است. 24 ساعته، در کنار شما هستیم و در صورت بروز هر گونه مشکل، به صورت آنی مشکل شما را حل می کنیم. به صورت ماهیانه مراکز را بازرسی می کنیم و به عنوان دوست و حامی شما، در کنارتان هستیم. برای ما مهم است که با اعتماد به نفس لبخند بزنید!
سلامتی خود را به ما بسپارید. در 30 استان کشور با شما هستیم.
برای خرید کارت آتیه سازان، اینجا را کلیک کنید.
برای اخذ مشاوره با 86031601 داخلی 414 در تماس باشید.

بیمه چیست؟

تعریف بیمه و تاریخچه کوتاهی از دندانپزشکی به نقل از سایت ویکیپدیا:
"بیمه (به انگلیسی insurance)، سازوکاری است که طی آن یک بیمه‌ گر، بنا به ملاحظاتی تعهد می‌کند که زیان احتمالی یک بیمه‌ گذار را در صورت وقوع یک حادثه در یک دوره زمانی خاص، جبران نماید و یا خدمات مشخصی را به وی ارائه دهد. بنابراین، بیمه یکی از روشهای مقابله با ریسک است.
طی یک قرارداد بیمه، ریسک مشخصی از یک طرف قرارداد (که بیمه‌ گذار نامیده می‌شود) به طرف دیگر (که بیمه‌ گر نامیده می‌شود) منتقل می‌گردد. بنا به تعریف، بیمه‌گر شخصی حقوقی است که در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه‌گذار، جبران خسارت و یا پرداخت مبلغ مشخصی را در صورت بروز حادثه تعهد می‌کند. در مقابل، بیمه‌گذار شخصی حقیقی یا حقوقی است که با پرداخت حق بیمه، جان، مال یا مسوولیت خود یا دیگری را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد.
به موجب قانون بیمه ایران، بیمه عبارت است از قراردادی که به موجب آن یک طرف (بیمه گر) تعهد می‌کند در ازای پرداخت وجه یا وجوهی از طرف دیگر (بیمه گذار) در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده یا وجه معینی را بپردازد. متعهد را بیمه گر، طرف تعهد را بیمه گذار و وجهی را که بیمه گذار به بیمه‌گر می‌پردازد حق بیمه و آنچه را که بیمه می‌شود موضوع بیمه نامند.
تاریخچه دندانپزشکی:
عده معدودی از سلمانی‌ها، شاگرد زرگرها و عطارها را می‌توان اولین افرادی دانست که با استفاده از روش‌های گوناگون، مبادرت به کشیدن دندان، گذاشتن روکش، ساختن دندان مصنوعی و یا برای تسکین دردها و ورم‌های دهانی آن هم با وسایل بسیار اولیه مبادرت به انجام امور دندانپزشکی می‌کردند.
بعدها مسئله آموزش دندانپزشکی مطرح شد که پیشگامان این حرکت را می‌توان دکتر میلچارسکی، دکتر سیاح و برخی دیگر از دندانپزشکان آن زمان دانست. دندانپزشکی که شاخه‌ای از طب است تنها کلاس طب تا سال ۱۲۹۷ در مدرسه دارالفنون بود. درآبان ماه آن سال کلاس طب به مدرسه طب تغییر کرد و در نتیجه این مدرسه دارای اتاق و رئیس جداگانه‌ای گشت که محل آن در حیاط بزرگ دارالفنون قرارداشت."